Ag Breathnú ar Sléibhte Beaga Countless (Xiamen) Tá Electric Power Technology Co., Ltd ar cheann de na monaróirí agus soláthraithe na príomhchúiseanna le stáisiún cumhachta iniompartha tionsclaíoch 3600w ip54 sa tSín. Tá -trealamh táirgeachta den scoth againn agus cumas déantúsaíochta láidir. Fáilte go dtí an mórchóir mórdhíola préimhe 3600w ip54 stáisiún cumhachta iniompartha iniompartha ónár mhonarcha.
R3|IP54 Stáisiún Cumhachta Tionsclaíoch
Monaróir stáisiún cumhachta iniompartha tionsclaíoch 3600W le haghaidh cumhachta soghluaiste láithreán oibre
Comhcheanglaíonn R3 stóras LiFePO4 3072Wh, aschur AC rátáil 3600W, cumas borrtha 7000W agus rátáil cosanta IP54 in imfhálú formáid thionsclaíoch rothaí. Tá sé dírithe ar cheannaitheoirí a bhfuil ardán ranga 3kWh níos garbh de dhíth orthu ná mar atá-aonad cúltaca nó campála caighdeánach tí.
Loighic Roghnú Tionscail
Roghnaigh R3 nuair atá cosaint an chomhshaoil agus ábhar láimhseála suímh oibre soghluaiste
Roinneann R3 aicme cumhachta 3072Wh / 3600W le roinnt táirgí cúltaca ard-acmhainne, ach sainmhínítear a shuíomh tionsclaíoch ag an rátáil IP54 fíoraithe, chassis 55.1 kg níos troime agus rothaí móra le haghaidh athlonnaithe.
Tionscadail a dteastaíonn sócmhainn gharbh cumhachta soghluaiste uathu
- Réimsí oibre iargúlta nó sealadacha ina bhfuil teorainn le príomhchumhacht
- Ualaí trealaimh laistigh den teorainn AC leanúnach 3600W
- Tá tionscadail a bhfuil IP54 deimhnithe ina gcuid de na critéir roghnúcháin
- Imscaradh a bhaineann leas as stáisiún cumhachta aicme 3kWh ar rothaí
Ná roghnaigh as wattage amháin
- Seiceáil ualach nasctha agus éileamh tosaithe mótair nó comhbhrúiteora
- Deimhnigh an ceann scríbe-riachtanais voltais AC agus seachbhóthar an mhargaidh
- Deimhnigh foinse luchtaithe, voltas PV/sruth agus cosán cónascaire
- Iarraidh an IP infheidhme nó an fhianaise chomhlíonta nuair a éilíonn tionscadal doiciméadú foirmiúil
Próifíl Leictreach an AE
Aschur 220-240V le seachbhóthar 3600W agus ionchur muirir 2500W AC
Taispeánann an bhileog theicniúil R3 reatha cumraíocht AE/ardvoltais le haschur 220–240V AC, uas-aschur leanúnach 3600W, borrtha 7000W agus modh seachbhóthar 3600W.
- Aschur AC: 220-240V, 50/60Hz, 3600W max
- Aschur borrtha: 7000W
- Modh seachbhóthar: 3600W
- Ionchur AC: 190-250V, 50/60Hz, 13A max, 2500W max
- Ionchur gréine: 12–148V, MPPT 18–140V, 15A max, 2100W max
Liostaítear ar an mbileog theicniúil chéanna feidhmeanna cosanta gearra-chiorcaid, ró-reatha, ró-voltais, ró-ualaithe, ró-theocht agus ísealvoltais.
Próifíl Leictreach SAM
Coinníonn leagan 100-120V aschur 3600W ach úsáideann teorainn sheachbhóthar 2200W
Coinníonn grafaic aschuir tiomnaithe na SA an t-aschur rátáil R3 ag 3600W agus ardú ag 7000W, agus an voltas AC agus an chumhacht sheachbhóthar á athrú don chumraíocht 100-120V.
| Réimse | AE / Próifíl Voltais Ard- | Próifíl SAM |
|---|---|---|
| AC Aschur | 220–240V, 50/60Hz | 100-120V, 50/60Hz |
| Aschur Rátáilte | 3600W max | 3600W max |
| Aschur Borrtha | 7000W | 7000W |
| Mód Seachbhóthar | 3600W | 2200W |
| Ionchur Muirir AC | 190–250V, 13A max, 2500W max | 90-140V, suas le 1800W |
| Ionchur Gréine | Suas go dtí 2100W | Suas go dtí 2100W |
Comhéadan Aschuir
Aschuir AC, 12V DC agus USB le haghaidh ualaí measctha iniompartha
Nascann R3 asraonta AC/DC clúdaithe le taispeáint lárnach agus naisc USB. Liostaíonn grafaic chomhéadain reatha SAM na luachanna aschuir díreacha seo a leanas.
3600W leanúnach
Bain úsáid as an rátáil leanúnach le haghaidh pleanáil ualach AC comhuaineach, ní an luach borrtha 7000W.
12V / 10A · 120W iomlán
Bealach DC díreach do threalamh comhoiriúnach 12V laistigh den aschur iomlán liostaithe.
USB-A agus USB-C · 18W ar a mhéad
Sa ghrafaic aschuir R3 reatha liostaítear USB-A agus USB-C araon ag luchtú suas le 18W.
Ceallraí agus Pleanáil Am Reatha
Toilleadh LiFePO4 3072Wh le tagairt timthrialla 3500+
Aithníonn an ghrafaic feidhmchláir R3 is déanaí ceallraí 3072Wh LiFePO4 agus liostaítear 3500+ timthriallta. Is meastacháin iad samplaí ama rite sa ghrafaic agus níor cheart go n-athrófaí-ríomhaire atá sonrach don tionscadal.
- Tosaigh le fíor-wattage reatha an trealaimh
- Cuir mótair, comhbhrúiteoir nó éileamh tosaithe uirlis ar leithligh
- Déan meastachán ar an am rite ón timthriall dualgais agus ualaí comhuaineacha
- Ceadaigh caillteanais tiontaithe agus staid tosaigh iarbhír an mhuirir
Comhoiriúnacht Battery Leathnú
Cuir Y2-BAT leis nuair nach gcomhlíonann aonad bonn 3072Wh an t-am rite riachtanach
Deimhnítear go bhfuil R3 comhoiriúnach le cadhnraí leathnaithe Y2{-BAT, le suas le 15 phacáiste liostaithe don ardán R3. Méadaíonn an leathnú fuinneamh stóráilte; tá rátáil aschuir leanúnach 3600W an inverter R3 fós mar an teorainn phleanála ualaigh.
3072Wh ceallraí inmheánach
Úsáid an bunaonad nuair a chlúdaíonn a fhuinneamh stóráilte an fhuinneog oibriúcháin riachtanach cheana féin.
Y2-BAT · 2048Wh
Cuir acmhainn comhoiriúnach leis nuair is é an t-am rite, seachas aschur inverter, an fachtóir teorannaithe.
Suas le 15 paca Y2-BAT
Níor cuireadh an leagan firmware nó crua-earraí cábla agus tástálaithe ar fáil agus ba cheart é a dheimhniú don tionscadal.
Fianaise Imlonnaithe Lasmuigh
Tacaíonn rothaí agus IP54 le himscaradh soghluaiste thar úsáid chúltaca laistigh
Bog an t-ardán 3kWh go dtí an pointe úsáide
Léiríonn íomhánna an fheidhmchláir reatha athlonnú lasmuigh agus úsáid mheasctha-lódála. Ba cheart do cheannaitheoirí tionsclaíocha nochtadh comhshaoil, próifíl ualaigh agus doiciméid comhlíonta riachtanacha don jab iarbhír a dhearbhú fós.
Rogha soghluaiste nuair nach bhfuil cumhacht sheasta ar fáil
Bain úsáid as an bplean imscartha chun achar iompair, timpeallacht oibriúcháin, foinse luchtaithe, am rite agus trealamh nasctha a shainiú.
Sonraíochtaí Teicniúla
R3 Sonraíochtaí Teicniúla le haghaidh Athbhreithniú Soláthair
| Múnla | R3 |
|---|---|
| Cineál Táirge | Stáisiún cumhachta iniompartha tionsclaíoch 3600W 3072Wh IP54 |
| Cumas Battery | 3072Wh |
| Ceimic Battery | LiFePO4 |
| Tagairt Rothaíochta | 3500+ timthriallta léirithe san ábhar feidhmchláir R3 reatha |
| Aschur AC Rátáilte | 3600W |
| Aschur Borrtha | 7000W |
| AE / Aschur Voltais Ard | 220–240V, 50/60Hz; seachbhóthar 3600W |
| Aschur SAM | 100–120V, 50/60Hz; seachbhóthar 2200W |
| AE / Ard-Ionchur Voltas AC | 190–250V, 50/60Hz, 13A max, 2500W max |
| Ionchur AC US | 90-140V, suas le 1800W |
| Ionchur Gréine | 12–148V; MPPT 18–140V; 15A max; 2100W max |
| Aschur 12V DC | 12V / 10A / 120W iomlán |
| USB{0}}Aschur | Suas le 18W sa ghrafaic aschuir reatha |
| Aschur USB-C | Suas le 18W sa ghrafaic aschuir reatha |
| Rátáil Cosanta | IP54 |
| Toisí | 852.5 × 512 × 502 mm / 33.6 × 20.2 × 19.8 in |
| Meáchan Glan | 55.1 kg / thart ar. 121.5 lb |
| Ceallraí Leathnú | Y2-BAT 2048Wh; suas le 15 phacáiste atá liostaithe mar chomhoiriúnach |
Má theastaíonn tuarascáil tástála, scóip deimhniúcháin, uimhir tuairisce cosanta isteach nó pacáiste comhlíonta réigiúnach sonrach ó thionscadal tionsclaíoch, iarr na doiciméid sin don SKU cruinn roimh an loingsiú.
Láimhseáil agus Loighistic
Teastaíonn iompar agus stóráil phleanáilte de dhíth ar chassis tionsclaíoch 55.1 kg
Tomhaiseann R3 thart ar 852.5 × 512 × 502 mm agus meáchan 55.1 kg. Tá an roth agus an fonnadh láimhseála beartaithe chun an t-athlonnú a shimpliú, ach ba cheart seoladh, ardú agus stóráil a phleanáil d'aonad formáide tionsclaíochta trom.
- Fad: 852.5 mm / 33.6 in
- Leithead: 512 mm / 20.2 in
- Airde: 502 mm / 19.8 in
- Meáchan glan: 55.1 kg / thart ar. 121.5 lb
Pacáiste Caighdeánach
Clúdaíonn an pacáiste R3 reatha-amach naisc phríomhlíonra agus luchtaithe gréine
Taispeánann an íomhá pacáiste is déanaí an stáisiún cumhachta R3 le cábla luchtaithe AC, cábla MC4-go-Anderson, lámhleabhar úsáideora agus cárta baránta.
Cábla luchtaithe AC ×1
Deimhnigh an cineál breiseán agus an leagan réigiúnach leictreach don mhargadh ceann scríbe.
Cábla MC4-go-Anderson ×1
Deimhnigh voltas agus sruth an phainéil i gcoinne na sonraíochta ionchuir gréine R3.
Lámhleabhar úsáideora ×1
Deimhnigh teanga agus aon riachtanais doiciméid lipéad príobháideacha roimh tháirgeadh.
Cárta baránta ×1
Ailínigh an cárta clóite leis na téarmaí baránta ceadaithe don ordú tráchtála.
Aosú Monarcha agus QC
Ba cheart go leanfadh seiceálacha mhonarcha stáisiúin chumhachta tionsclaíocha an phróifíl leictreach R3 ordaithe
Taispeánann an íomhá mhonarcha ar leith R3-na haonaid ag líne tástála aosaithe agus imscrúduithe QC. Maidir le táirgeadh mórdhíola, ba cheart go mbeadh seiceálacha scaoilte ag teacht leis an leagan ceadaithe voltais agus sonraíocht cheannaigh.
- Deimhnigh aitheantas samhail R3, cumas 3072Wh agus próifíl AC réigiúnach
- Seiceáil aschur leanúnach 3600W agus iompar borrtha 7000W
- Fíoraigh an seachbhóthar is infheidhme agus teorainneacha muirir AC
- Seiceáil ionchur gréine móide feidhmeanna aschuir AC, DC agus USB
- Deimhnigh go bhfuil an tsonraíocht IP54 léirithe go comhsheasmhach i ndoiciméid ordaithe
- Meaitseáil an pacáiste cúlpháirtí agus aon cheanglas leathnaithe Y2-BAT leis an ordú ceannaigh
Cumraíocht Tionscail Mhórdhíola
Ba cheart go ndéanfadh orduithe Bulc R3 ualach an láithreáin oibre, an comhshaol agus an leagan margaidh a shainiú
Soláthraímid R3 do dháileoirí, do cheannaitheoirí cainéil thionsclaíocha, do chláir chíosa nó thionscadail agus do riachtanais lipéad príobháideacha. Ba cheart go ndéanfadh RFQ úsáideach cur síos ar an timpeallacht oibriúcháin agus ar an trealamh nasctha seachas gan ach cainníocht agus wattage a liostú.
Rith agus wattage tosaithe
Ainmneacha trealaimh, éileamh leanúnach agus riachtanais tosaithe a sholáthar do mhótair nó comhbhrúiteoirí.
Ceanglas agus nochtadh IP54
Luaigh an dteastaíonn doiciméadú foirmeálta IP nó fianaise ghéilliúlachta eile don tionscadal.
AC, plean gréine agus leathnaithe
Cuir próifíl an phríomhlíonra, sonraí eagar PV agus cainníocht Y2-BAT ar fáil má tá gá le ham rite breise.
Cainníocht, brandáil agus doiciméid
Deimhnigh margadh ceann scríbe, cainníocht, cineál soicéad, lipéad príobháideach, pacáistiú agus doiciméid riachtanacha.
Ceisteanna Coitianta
Ceisteanna ceannaigh stáisiúin chumhachta tionsclaíocha R3
Q: An bhfuil an stáisiún cumhachta R3 IP54?
Tá. Is sonraíocht táirge R3 deimhnithe é IP54. Ní luaitear uimhir tuarascála agus raon feidhme tástála beacht anseo, mar sin ba cheart go n-iarrfadh tionscadail a dteastaíonn fianaise fhoirmiúil uathu na doiciméid is infheidhme don SKU ordaithe.
C: Cad iad na haschuir rátáilte agus borrtha de R3?
Tá R3 rátáil ag 3600W aschur AC leanúnach agus liostaítear aschur borrtha 7000W.
C: An bhfuil difríocht idir na teorainneacha seachbhóthar R3 de réir leagan an mhargaidh?
Tá. Liostaíonn an phróifíl 220-240V seachbhóthar 3600W, agus liostaíonn grafaic aschuir 100-120V SAM seachbhóthar 2200W.
C: Cé mhéad ionchur gréine a thacaíonn R3?
Tacaíonn R3 le suas le 2100W ionchur gréine. Sa bhileog theicniúil reatha liostaítear ionchur gréine 12-148V, raon oibriúcháin MPPT 18-140V agus suas le sruth 15A.
C: An féidir le R3 cadhnraí leathnú Y2-BAT a úsáid?
Tá. Deimhnítear R3 comhoiriúnach le Y2-BAT, le suas le 15 pacáiste liostaithe. Ba cheart an leagan firmware nó crua-earraí cábla agus tástálaithe a dheimhniú don chóras deiridh.
C: Cad iad na toisí agus meáchan R3?
Tomhaiseann R3 thart ar 852.5 × 512 × 502 mm agus tá glanmheáchan 55.1 kg aige.
C: An féidir liom stáisiúin chumhachta iniompartha tionsclaíocha R3 a cheannach go mórdhíola?
Tá. Is féidir fiosrúcháin R3 mórdhíola a athbhreithniú ó chainníocht, margadh ceann scríbe, próifíl ualaigh, timpeallacht oibriúcháin, plean muirir, ceanglas leathnú, brandáil, pacáistiú agus doiciméid riachtanacha.
C: Cad ba cheart dom a sholáthar le haghaidh luachan mórchóir R3?
Soláthair tír chinn scríbe, cainníocht, caighdeán voltais agus soicéad, trealamh nasctha, cumhacht leanúnach agus tosaithe, timpeallacht oibriúcháin, am rite riachtanach, plean gréine, Y2-Cainníocht BAT, brandáil, pacáistiú agus ceanglais doiciméad comhlíonta.
Soláthair tír chinn scríbe, cainníocht, caighdeán voltais agus soicéad, trealamh nasctha, cumhacht leanúnach agus tosaithe, timpeallacht oibriúcháin, am rite riachtanach, plean gréine, Y2-Cainníocht BAT, brandáil, pacáistiú agus ceanglais doiciméad comhlíonta.
Iarr Athfhriotail
Sainmhínigh timpeallacht láthair oibre R3 sula ndéanaimid ordú mórchóir a chumrú
Comhroinn ar an margadh ceann scríbe, an chainníocht riachtanach, leagan AC, liosta trealaimh, ualaí leanúnacha agus tosaithe, riachtanas comhshaoil, sprioc ama rite, plean eagair gréine, Y2-riachtanas leathnaithe BAT, brandáil, pacáistiú agus ceanglais doiciméad comhlíonta le haghaidh athbhreithniú teicniúil agus tráchtála.
Clibeanna Te: Stáisiún cumhachta iniompartha tionsclaíoch 3600w ip54, an tSín 3600w ip54 monaróirí stáisiún cumhachta iniompartha tionsclaíoch, monarcha
